• Jesteśmy po to by pomóc.

    Zapoznaj się z najczęstszymi pytaniami. A jeśli nie znalazłeś odpowiedzi, skontaktuj się z nami!

Z naszymi Klientami jesteśmy w stałym kontakcie

Obsługa Klienta

Zawsze odbieramy telefony i odpisujemy na wiadomości. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Wsparcie i szkolenia

Dzielimy się wiedzą i szkolimy. Przygotowujemy do efektywnego korzystania z aplikacji.

Konsultacje

Doradzimy w doborze odpowiednich rozwiązań. Pomagamy rozwiązać problemy i rozwiać wątpliwości.

Pytania i odpowiedzi

Przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań

Czym jest aplikacja EmploySystem?

EmploySystem jest internetowym narzędziem dla pracodawców i rekruterów, które pozwala zarządzać rekrutacjami online, optymalizować koszty oraz zwiększyć efektywność procesów rekrutacyjnych.

Na czym polega 14 dniowy okres testowy?

To okres, podczas którego możesz bezpłatnie testować aplikację. W tym czasie możesz liczyć na wsparcie naszego konsultanta, który pokaże w jaki sposób można zwiększyć skuteczność prowadzonych rekrutacji.

Jak zacząć korzystać z EmploySystem?

Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże wybrać dopasowany do potrzeb Plan Abonamentowy. Samo wdrożenie systemu trwa kilka minut.

Czy potrzebuję dodatkowego oprogramowania?

Nie. Aby korzystać z EmploySystem, nie musisz instalować żadnego dodatkowego oprogramowania. System jest dostępny z każdego miejsca na świecie. Wymagany jest tylko dostęp do Internetu.

Ile kosztuje korzystanie z EmploySystem?

Koszt aplikacji w podstawowej wersji jest darmowy. Ceny Planów Abonamentowych rozpoczynają się od 149,00 zł netto miesięcznie w zależności potrzeb i oczekiwań Klientów. Jeśli chcesz dowiedzieć się jaka oferta będzie odpowiednia dla Ciebie, skontaktuj się z nami.

Zakończyłem okres testowy i nie decyduję się na korzystanie z aplikacji. Czy ponoszę jakieś koszty?

Nie. Jeżeli użytkownik nie zdecyduje się na dalsze użytkowanie aplikacji po okresie testowym, nie jest zobowiązany do poniesienia kosztów.

Jakie funkcjonalności oferuje EmploySystem?

EmploySystem oferuje bardzo wiele funkcjonalności przydatnych w procesie rekrutacji. Dokładny opis funkcji dostępny jest na stronie w zakładce ES Recruiter.

Na jakich portalach mogę publikować ogłoszenia?

EmploySystem współpracuje z kilkudziesięcioma portalami pracy, zarówno darmowymi jak i płatnymi. Program partnerski zintegrowany z aplikacją umożliwia publikację na wszystkich wybranych przez użytkownika portalach.

EmploySystem nie współpracuje z portalem, z którego korzystam. Czy można to zmienić?

Oczywiście. Naszą misją jest zwiększanie ilości napływających aplikacji, dlatego wciąż dodajemy nowe źródła. Możemy zintegrować portal, który wyróżnia się docenioną przez Twoją firmę skutecznością.

Zdecydowałem się na aplikację. Czy potrzebuję szkolenia?

Aplikacja jest bardzo intuicyjnym i przyjaznym narzędziem. Jednak poznanie wszystkich funkcji i możliwości ułatwiających proces rekrutacji może na początku okazać się trudne. W związku z tym EmploySystem zapewnia swoim Klientom szkolenia wdrażające oraz wsparcie konsultanta.

Czy dane osobowe kandydatów przechowywane w aplikacji są bezpieczne?

Do danych osobowych kandydatów mają dostęp tylko upoważnione osoby z Twojej firmy. Dbamy o to, by były przechowywane w wydajnych i bezpiecznych serwerach. EmploySystem spełnia pod względem technologicznym wszystkie wymogi ustawy o ochronie danych osobowych

Czy EmploySystem spełnia zalecenia GIODO?

EmploySystem spełnia wszystkie wymogi ustawy o ochronie danych osobowych. Nasz regulamin i polityka prywatności jest zgodna z zaleceniami ustawy.

Czy baza kandydatów musi zostać zgłoszona do GIODO?

Zgłoszenie bazy kandydatów nie jest wymagane przez GIODO, o ile baza jest wykorzystywana wyłącznie do prowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami! Doradzimy i pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości.