Produkty, które gwarantują kompleksowość

Rekrutacja i selekcja pracowników staje się przyjemnością.

Nieograniczony dostęp do bazy CV

Narodowa Baza CV to produkt z którym rekrutacja i selekcja pracowników staje się przyjemnością. Baza umożliwia pracodawcom darmowe poszukiwanie pracowników o określonych kompetencjach. Baza dostępna jest dla wszystkich Polaków, tych poszukujących pracy, jak i obecnie zatrudnionych.

Bezpłatny zapis dla pracowników

Każdy kto szuka nowych możliwości zawodowych może się w szybki i łatwy sposób zapisać do Narodowej Bazy CV. Wystarczy przesłać swoje CV.

Darmowy dostęp dla pracodawców

Każdy pracodawca może za darmo otrzymać dostęp do bazy CV. Dzięki temu w szybki sposób przeszuka dostępne CV pod kątem prowadzonych rekrutacji.

Możliwość rozszerzenia funkcjonalności

Baza CV to czasem za mało, by efektywnie zarządzać rekrutacjami. W każdej chwili możesz zdecydować się na skorzystanie z zaawansowanych funkcjonalności.

Łatwa komunikacja z kandydatami

Kandydat spełnia wymagania? Wystarczy, że napiszesz do niego lub zadzwonisz z zaproszeniem do procesu rekrutacyjnego. Prosty i szybki kontakt.

Chcesz mieć darmowy dostęp do bazy CV?
Szukam pracowników

Tutaj kandydaci poszukują pracy

Profesja.pl – portal pracy z pasją

Poszukujesz efektywnych portali pracy?

Profesja.pl to znany portal pracy, który doceniają zarówno pracodawcy jak i poszukujący pracy kandydaci. Tysiące interesujących ogłoszeń oraz przeglądających oferty pracy kandydatów. Profesja.pl jest portalem, gdzie umieszczane są zawsze aktualne ogłoszenia o pracę. I co najważniejsze – dodawanie ogłoszeń na portalu jest darmowe.

Darmowe dodawanie ogłoszeń

Pracodawcy mogą dodawać bezpłatnie dowolną ilość ogłoszeń na okres 14 dni. Po tym czasie istnieje możliwość odświeżenia ogłoszenia. Dlatego na portalu są zawsze aktualne oferty pracy.

Połączenie portalu z aplikacją

Profesja.pl daje rekruterom nieograniczone możliwości. Rozszerzone funkcjonalności sprawią, że twoje procesy rekrutacyjne będą sprawniejsze, uporządkowane i zakończone sukcesem.

Chcesz otrzymywać wartościowe aplikacje?
Sprawdź Profesja.pl

Wszystko co ma znaczenie dla HR

Blog o tematyce HR.

Bądź zawsze na bieżąco!

Blogi branżowe i specjalistyczne, newsy na stronach informacyjnych, artykuły na portalach branżowych, media społecznościowe… Większość z nas nie ma czasu by przeglądać taką liczbę stron w poszukiwaniu wartościowych informacji.

Wszyscy jednak chcemy być na bieżąco. Czytać inspirujące artykuły, branżowe blogi, otrzymać informację o nowościach, trendach i technologiach. Właśnie dlatego stworzyliśmy blog, który dostarcza najważniejsze newsy i ciekawe treści z branży HR.

Pakiet newsów na Twoim mailu

Wystarczy, że zapiszesz się do newslettera HRoskopu i będziesz otrzymywał regularnie najciekawsze newsy z branży HR. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wyselekcjonowanych informacji.

Wiedza na wyciągnięcie ręki

Dostarczymy ci również inspirujące artykuły, ciekawe posty, raporty, teksty, które rozwiną cię w pracy zawodowej. Możesz nas również obserwować na portalach społecznościowych.

Ciekawe i inspirujące newsy z branży HR!

Jeśli zostawisz maila, dostarczymy ci wszystko co powinieneś wiedzieć!