EmploySystem zintegorwał już ponad 56 portali pracy w jednym miejscu! Wciąż pozyskujemy nowe źródła, by rekrutacja pracowników była bardziej skuteczna. Jednak prócz portali rozwijamy również możliwości pozycjonowania i wyróżniania ofert pracy. Wiemy jak ważna jest ich widoczność, szybkie i łatwe dotarcie do potencjalnych kandydatów.

Praca4u.net to jeden z najbardziej skutecznych portali pracy, z którym współpracuje EmploySystem. Bardzo duży spływ aplikacji zapewnił wielokrotnie szybkie zakończenie procesów rekrutacyjnych. Umieszczanie ogłoszeń na portalu od marca 2015 jest płatne, jednak dla wszystkich klientów EmploySystem nadal będzie darmowe! To jeszcze nie wszystko. Pojawiły się również opcje dodatkowego pozycjonowania i wyróżniania ogłoszeń.

Poznaj 5 sposobów na wyróżnienie ofert pracy na portalu Praca4u.net:

Wysoka pozycja na liście ogłoszeń – wyróżnij swoje ogłoszenie!

Dzięki możliwości pozycjonowania ogłoszeń, Twoja oferta może być bardziej widoczna i dostępna dla potencjalnych kandydatów. Każdego dnia jedna oferta w określonym dziale będzie dodatkowo pozycjonowana. Rekrutacja online nigdy nie była łatwiejsza.

Logo Klienta umieszczone po lewej stronie oferty na liście ofert.

Wiemy jak ważny jest wizerunek firmy i employer branding. Praca4u.net wprowadziła dla wszystkich Klientów EmploySystem możliwość umieszczenia logotypu na liście ofert pracy. Dzięki temu twoja oferta będzie się prezentowała profesjonalnie, twoja firma zadba o wizerunek, a kandydaci będą chętnie zapoznawać się z ogłoszeniem.

Tytuł oferty pracy – wyróżniony innym kolorem!

Kolejna możliwość, dzięki której Twoje ogłoszenie będzie zwracało większą uwagę. Większość użytkowników Internetu jest wzrokowcami, reagujemy na wyróżnienia, chętniej klikamy na ofertę pracy, które prezentuje się inaczej, ciekawej.

Wszystkie oferty Klientów EmploySystem z hasłem – Oferta rekomendowana!

Co mogłoby by bardziej przekonać potencjalnego kandydata by zapoznać się z ofertą pracy? Hasło Oferta Rekomendowana będzie umieszczone na wszystkich ofertach pracy naszych Klientów.

Promocja oferty na Facebooku

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z potęgi mediów społecznościowych. Mają one również ogromne znaczenie podczas poszukiwania pracy. Praca4u.net udostępniała dodatkowy kanał wspierający rekrutacją. Na funpage’u, który zintegrował ponad 3 000 fanów, będzie możliwość umieszczania ofert pracy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.